skip to Main Content

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat ahtapot çekici hizmeti vermektedir. Her türlü ahtapot çekici hizmetleri için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza, yolda kalma ve arıza durumlarında siz müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.

Firmamız Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde ve Anadolu Yakası’nda 7 gün 24 saat ahtapot çekici hizmeti vermektedir.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşan ekiplerimiz kaza yada arıza nedeniyle yolda kalmış aracınızı bulunduğu yerden güvenli bir şekilde ahtapot çekiciye yükleyerek istediğiniz adrese taşımasını yapmaktadır.

Her geçen gün yollarda bulunan araçlar artarken, araç kullananlardan gelen ahtapot çekici hizmet talebi de aynı doğrultu da artmaktadır. Artan bu talebi de bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz ile uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü olarak karşılamaktayız. 0538 417 02 02 nolu telefonumuzdan bizleri arayarak ahtapot çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızda tüm ahtapot çekici taleplerinizi karşılayabilecek düzeyde çekici bulunmaktadır.

Back To Top
Call Now ButtonAra - 0530 735 99 12