skip to Main Content

Oto Çekici

hizmetlerimiz-oto-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine oto çekici hizmetini 7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?, Otomobiliniz arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız? Hemen bizi arayarak oto çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Otobüs Çekici

hizmetlerimiz-otobus-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine otobüs çekici hizmetini 7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?, Otobüsünüz arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız? Hemen bizi arayarak otobüs çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Kamyon Çekici

hizmetlerimiz-kamyon-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine kamyon çekici hizmetini 7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?, Kamyonunuz arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız? Hemen bizi arayarak kamyon çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Tır Çekici

hizmetlerimiz-tir-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine tır çekici hizmetini
7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?,
Tırınız arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız?
Hemen bizi arayarak tır çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Forklift ve İş Makinesi Çekici

hizmetlerimiz-forklift-ve-is-makinesi-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine forklift ve iş makinesi çekici hizmetini 7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?, Forklift veya iş makineniz arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız? Hemen bizi arayarak forklift ve iş makinesi çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Ahtapot Çekici

hizmetlerimiz-ahtapot-cekici

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ahtapot çekici hizmetini 7 gün 24 saat vermektedir. Kaza mı yaptınız?, Aracınız arıza mı yaptı? Yoksa yolda mı kaldınız? Hemen bizi arayarak ahtapot çekici fiyatı alabilirsiniz. Vav Oto Kurtarma bir telefon kadar uzağınızda.

Back To Top
Call Now ButtonAra - 0530 735 99 12