skip to Main Content

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine tüm araç tipleri için çekici, kurtarıcı, yol yardım, taşıma ve nakliye hizmetlerini 7 gün 24 saat vermektedir.

Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir kriter olarak kabul eden firmamız verdiği hizmetlerde önce insan prensibi ile çalışmaktadır.

Her türlü aracı çekebilecek, kaldırabilecek ve taşıyabilecek araç filosuna ve teknik donanıma sahip olan firmamız bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

7/24 Hizmet

Ekiplerimiz vardiya sistemi ile çalışarak 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Araç parkurumuzda, günün her saatinde tüm araç tiplerine hizmet verebilecek farklı tipte oto çekiciler bulundurmaktayız.

Geniş Kurtarıcı Filosu

Kurtarıcı filomuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır, forklift, iş makinesi vb. tüm araçlara müdahale edip, yol yardım hizmeti verebilecek çekiciler ve yetkin personeller bulunmaktadır.

Tam Zamanında Müdahale

İstanbul’un farklı noktalarında bulunan oto çekicilerimiz ile herhangi bir kaza veya yol yardım ihtiyacı durumunda olay yerine en kısa sürede ulaşarak müdahale edebilmekteyiz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir kriter olarak kabul ediyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde önce insan prensibi ile çalışıyoruz.

Yol Yardım
Yol Yardım
Oto Kurtarıcı
Oto Kurtarıcı
Oto Çekici
Oto Çekici
Back To Top
Call Now ButtonAra - 0530 735 99 12